MHD відеореєстратор SEVEN MR-7604 PRO
- Нет в наличии
- Код: 1144677



+380 (99) 184-61-59
- +380 (68) 972-61-78
- +380 (44) 390-81-88
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (99) 184-61-59+380 (68) 972-61-78+380 (44) 390-81-88Александр | Юрийул. Казацкая, 116, офис 103, Киев, Украина+380689726178+380991846159
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості мультиформатного реєстратора для відеоспостереження SEVEN MR-7604 PRO:
- MHD режим: 4 камери 8MP AHD/CVI/TVI/Analog + 4 IP-камер до 8MP.
- Гібридний режим: 2 камери 8MP AHD/CVI/TVI/Analog + 7 IP-камер до 8MP.
- NVR режим: 16 IP-камер до 8МР (загальний потік до 80 Mbit/s).
- Компресія 265+(HEVC)/H. 264+. Відеовиходи: HDMI 4K, VGA, CVBS.
- Запис: AHD/CVI/TVI: 8MP - 8к/c; 5MP - 12к/c; 4MP - 15к/c; 3MP - 18к/c; 2MP - 25к/c.
- IP: 8MP/5MP/4MP/3MP/2MP - 25к/c.
- Відтворення: MHD режим до 4 каналів, NVR режим до 16 каналів.
- Аудіовходи: 4 RCA входу кодек AAC/G711U, всі IP канали підтримують аудіо, 1 аудіовихід RCA.
- Інтерфейси: RJ45 х 1 (10/100M), USB2.0 x 2, RS485 x 1.
- Підтримка жорстких дисків HDD SATA x 1 (до 8ТБ) Onvif 2.4.
- Управління: миша, клавіатура (опціонально).
- Віддалений доступ через IE/Safari/iPhone/Android/CMS.
- Підтримка хмарного сервісу P2P - додаток BitVision.
- Детекція і розпізнавання осіб по 2 каналах. Порівняння і пошук по 10 особам.
- Управління OSD камери за допомогою меню реєстратора.
- Резервне копіювання через USB накопичувач, мережа.
- Корпус метал.
- Габарити (ШхГхВ): 260 x 215 x 43 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SEVEN Systems |
| Страна производитель | Китай |
| Тип видеорегистратора | AHD |
| Тип корпуса | Горизонтальный |
| Количество каналов | 4 |
| Количество видеовыходов | 3 |
| Количество аудиоканалов | 1 |
| VGA видеовыход | Да |
| HDMI видеовыход | Да |
| Количество HDD | 1 |
| Интерфейсы | |
| Количество USB-портов | 2 |
| RS-485 | Да |
| Общие | |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Высота | 43 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Разрешение записи | 5МП |

