2 Мп купольная відеокамера SEVEN MH-7612M-FC
- Нет в наличии
- Код: 1144667




- +380 (68) 972-61-78
- +380 (44) 390-81-88
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (99) 184-61-59+380 (68) 972-61-78+380 (44) 390-81-88Александр | Юрийул. Казацкая, 116, офис 103, Киев, Украина+380689726178+380991846159
Камера SEVEN MH-7612M-FC є універсальним пристроєм і може бути застосована як для житлових приміщень для домашнього спостереження, так і для будь-якого типу комерційної або промислової нерухомості, для спостереження за периметром, зоною, що охороняється або окремими точками. Особливістю відеокамери є повністю кольоровий нічний режим з високою якістю картинки в повній темряві. Таке рішення дозволяє розрізняти кольори, наприклад, машин або одягу людей вночі, чого позбавлені класичні камери з чорно-білим нічним режимом. Камера призначена для роботи у складі системи відеоспостереження з сумісним відеореєстратором стандарту AHD / TVI / CVI / Analog. Підключення камери до безпеки відеореєстратора здійснюється коаксіальним кабелем або по витій парі з використанням спеціальних прийомо-передавачів.
Найчастіше такі відеокамери встановлюють:
- У дворі на ділянці, на дачі, в межах приватного або багатоквартирного будинку.
- У під'їзді, у ліфті, сходовому майданчику над вхідними дверима, на вході або в окремій кімнаті квартири.
- В офісах, банках, на парковках для зовнішнього спостереження за машиною.
- У дитячому садку, школі, університеті.
- У супермаркетах і магазинах для спостереження за касиром або торговельних залах, в окремих кіосках.
- У гаражах, СТО, мийках.
- На складах, на будівництві, на заводах, фабриках і цехах і т. д.
Особливості купольної MHD камери спостереження SEVEN MH-7612M-FC
Корпус камери зовнішнього спостереження SEVEN MH-7612M-FC
- Камера виконана в металевому антивандальному корпусі.
- Камера захищена від вологи за стандартом IP67 і підходить для установки на вулиці або всередині приміщення.
- Колір білий.
- Розміри φ96 x H 91 мм.
- Вага камери 600 г.
Матриця камери стеження SEVEN MH-7612M-FC
MHD-відеокамера побудована на базі 2-х мегапіксельною CMOS матриці з фізичним розміром 1/2,9", який у зв'язці зі світлосильним об'єктивом з апертурою F1.0, встановлених в камері, досягається неймовірна чутливість у кольоровому режимі, що дорівнює 0,001 Lux.
Об'єктив відеокамери SEVEN MH-7612M-FC
Камера відеоспостереження SEVEN MH-7612M-FC оснащена світлосильним ширококутним об'єктивом з фіксованою фокусною відстанню f=2.8 мм і світлосилою F1.0. Використання такого рішення дає можливість отримати значно більше світла в порівнянні зі стандартними об'єктивами, що сильно підвищує чутливість відеокамери. Також відеокамера отримала розширені кути огляду.
Кути огляду камери становлять:
- діагональний - 120°
- горизонтальний - 101°
- вертикальний - 54°
Камера спостереження SEVEN MH-7612M-FC c білої видимої LED підсвічуванням і повністю кольоровим нічним баченням
У відеокамері використана видима SMART WHITE LED підсвітка з високим показником CRI 95+ і колірною температурою 4000K, яка дозволяє рівномірно підсвітити простір перед камерою на відстані до 30 метрів в умовах повної темряви. Включення підсвічування камери відбувається автоматично завдяки вбудованому датчику освітленості. Підсвічування є адаптивною і змінює свою інтенсивність в залежності наближення об'єкта спостереження до камери, що дає завжди інформативну нічну зйомку і виключає засвічення камери. Завдяки використанню білого підсвічування, відеокамера постійно працює у кольоровому режимі, що дає можливість визначати кольору об'єктів в кадрі покращуючи їх ідентифікацію у порівнянні з класичними камерами з ІЧ підсвічуванням.
Підтримувані стандарти і дозволу MHD камери SEVEN MH-7612M-FC
Мультиформатна відеокамера SEVEN MH-7612M-FC підтримує трансляцію відеосигналу в чотирьох аналогових форматах: AHD, TVI, CVI і Analog з роздільною здатністю 2МП (1920 x 1080) @25 к/с. За допомогою OSD меню камери можна змінити налаштування відеокамери.
Запис відео з камери SEVEN MH-7612M-FC
Для запису відео з MHD камери використовується відеореєстратор підтримує один із стандартів AHD, TVI, CVI і Analog. Відео можна записувати як постійно, так і по детекції руху, яку виробляє відеореєстратор. Також відеокамера підтримується більшістю 4-х дротових аналогових відеодомофонів.
При відеопотоці 2МП з оптимальною швидкістю 2 Мбіт/с для кодека H. 265+, постійна запис витрачає 22 ГБ в день. Запис по детекції руху як правило займає в два рази менше дискового простору.
Мобільний додаток Bitvision для камери SEVEN MH-7612M-FC
Для того щоб переглядати MHD відеокамеру SEVEN MH-7612M-FC c безкоштовного мобільного застосування Bitvision необхідно використовувати будь-гібридний відеореєстратор SEVEN Systems. Додаток доступний для смартфонів на базі платформ iOS і Android. Для підключення до відеореєстратора використовується P2P з'єднання, завдяки якому не потрібно складної настройки мережі. Додаток дозволяє переглядати онлайн як живе, так і архівне відео з камер і відеореєстраторів, а також змінювати параметри та налаштування пристроїв.
Джойстик для управління OSD меню аналогової камери SEVEN MH-7612M-FC
Для перемикання формату виводу сигналу і управління настройками камери через OSD меню на кабелі відеокамери присутній UTC джойстик. Управляти камерою через OSD камери також можна через віртуальний джойстик або PTZ меню відеореєстратора до якого підключена камера.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SEVEN Systems |
| Тип камеры | MHD |
| Форм-фактор | Купольный |
| Применение | Внутренняя/Уличная |
| Тип матрицы | CMOS |
| Физический размер матрицы | 1/2.9" |
| Разрешающая способность (Мп) | 2 |
| Формат сжатия | H.265 |
| Изображение картинки | Цветная |
| Наличие ИК-подсветки | Да |
| Дальность ИК-подсветки | 20 м |
| Состояние | Новое |
| Разрешение (Мп) | 2 |
| Дальность подсветки (метры) | 20 |
| Запись на SD карту | Нет |
| Wi-Fi | Нет |
| Матрица | |
| Количество мегапикселей | 2 Мп |
| Чувствительность | 0.01 люкс |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Угол обзора по вертикали | 54 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 101 град. |
| Работа с изображением | |
| WDR | Да |
| DNR | Да |
| BLC | Да |
| Общие | |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP67 |
| Питание | Сеть 12В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Разрешение | 2 |

