7 "IP відеодомофон з Android DS-KH9310-WTE1
- Нет в наличии
- Код: 99-00003110

+380 (99) 184-61-59
- +380 (68) 972-61-78
- +380 (44) 390-81-88
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (99) 184-61-59+380 (68) 972-61-78+380 (44) 390-81-88Александр | Юрийул. Казацкая, 116, офис 103, Киев, Украина+380689726178+380991846159
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
7 "IP відеодомофон з Android DS-KH9310-WTE1
10 "Wi-Fi сенсорний IP монітор. Підтримка підключення додаткових викличних панелей і моніторів. Підтримка підключення 8 датчиків тривоги або побутових сенсорів (433MHZ). Дзвінки між абонентами мережі. Підтримка SD карт пам'яті, запис відео і фото. DC 12В, PoE (802.3 af). Розмір: 265х180х22 мм. Колір: білий
Характеристика:
- Операційна система - Android.
- ROM/RAM - 4Гб / 1Гб.
- Дисплей - TFT.
- Роздільна здатність дисплея - 1024 × 600.
- Метод роботи - сенсорні кнопки.
- Аудіо вхід - всеспрямований мікрофон.
- Аудіо вихід - вбудований динамік.
- Аудіо компресія - Г.711 У, Г.711 А.
- Аудіо бітрейт - 64 кб / с.
- Ethernet - RJ45 10/100 Мб / с.
- Wi-Fi - IEEE802.11b / g / n.
- Мережеві протоколи - TCP / IP, SIP, RTSP.
- Тривожні входи - 8.
- Релейні виходи - 2.
- Локальна пам'ять - 4Гб внутрішньої пам'яті.
- RS485 - 1 порт.
- Живлення - DC 12В.
- PoE - 802.3af.
- Споживана потужність - 8 Вт.
- Робоча температура - -10 ° ~ + 50 ° С.
- Вологість - 10 ~ 90% RH.
- Розміри - 187x137x26 мм.
- Монтаж - накладний.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Ethernet | RJ45 10/100 Мб / с |
| PoE | 802.3af |
| ROM/RAM | 4Гб / 1Гб |
| RS485 | 1 порт |
| Wi-Fi | IEEE802.11b / g / n |
| Аудіо бітрейт | 64 кб / с |
| Аудіо вихід | вбудований динамік |
| Аудіо вхід | всеспрямований мікрофон |
| Аудіо компресія | Г.711 У, Г.711 А |
| Вологість | 10 ~ 90% RH |
| Дисплей | TFT |
| Живлення | DC 12В |
| Локальна пам'ять | 4Гб внутрішньої пам'яті |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, SIP, RTSP |
| Метод роботи | сенсорні кнопки |
| Монтаж | Накладний |
| Операційна система | Android |
| Релейні виходи | 2 |
| Робоча температура | -10 ° ~ + 50 ° С |
| Роздільна здатність дисплея | 1024 × 600 |
| Розміри | 187x137x26 мм |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Тривожні входи | 8 |

