7 "IP відеодомофон DS-KH8350-WTE1
- Нет в наличии
- Код: 99-00001026

+380 (99) 184-61-59
- +380 (68) 972-61-78
- +380 (44) 390-81-88
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (99) 184-61-59+380 (68) 972-61-78+380 (44) 390-81-88Александр | Юрийул. Казацкая, 116, офис 103, Киев, Украина+380689726178+380991846159
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
7 "IP відеодомофон DS-KH8350-WTE1
10 "IP відеодомофон. Сенсорний LCD екран з роздільною здатністю 1024x600. Тривога: 8вх / 2вих; Мережа: RJ 45 (100М), Wi-Fi 802.11b / g / n; Вбудована пам'ять 8 Гб, ОЗУ 1 ГБ; Новий GUI інтерфейс; Підтримка захоплення фото під час відеозв'язку. Віддалене відкриття дверей; Харчування DC 12В / PoE (802.3af). 254х166х27 мм
Огляд
Характеристика:
- Операційна система - Embedded LINUX OS.
- ROM/RAM - 128Мб / 32Мб.
- Дисплей - 7 ".
- Роздільна здатність дисплея - 1024x600, IPS LCD.
- Метод роботи - Сенсорний дисплей + фізичні кнопки управління.
- Аудіо вхід - всеспрямований мікрофон.
- Аудіо вихід - вбудований динамік.
- Аудіо компресія - Г.711.
- Аудіо бітрейт - 64 кб / с.
- Ethernet - RJ45 10/100 Мб / с.
- Wi-Fi - ІЕЕЕ802.11б / г.
- Мережеві протоколи - TCP / IP, SIP, RTSP.
- Тривожні входи - 8.
- Релейні виходи - 2.
- Локальна пам'ять - Micro SD, макс 32Гб.
- RS485 - 1 порт.
- Живлення - DC 12В.
- PoE - 802.3af.
- Споживана потужність - 7Вт.
- Робоча температура - -10 ° ~ + 55 ° С.
- Вологість - 10 ~ 90% RH.
- Розміри - 180х140х22 мм.
- Монтаж - накладний.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Ethernet | RJ45 10/100 Мб / с |
| PoE | 802.3af |
| ROM/RAM | 128Мб / 32Мб |
| RS485 | 1 порт |
| Wi-Fi | ІЕЕЕ802.11б / г |
| Аудіо бітрейт | 64 кб / с |
| Аудіо вихід | вбудований динамік |
| Аудіо вхід | всеспрямований мікрофон |
| Аудіо компресія | Г.711 |
| Вологість | 10 ~ 90% RH |
| Дисплей | 7 " |
| Живлення | DC 12В |
| Локальна пам'ять | Micro SD, макс 32Гб |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, SIP, RTSP |
| Метод роботи | Сенсорний дисплей + фізичні кнопки управління |
| Монтаж | Накладний |
| Операційна система | Embedded LINUX OS |
| Релейні виходи | 2 |
| Робоча температура | -10 ° ~ + 55 ° С |
| Роздільна здатність дисплея | 1024x600, IPS LCD |
| Розміри | 180х140х22 мм |
| Споживана потужність | 7Вт. |
| Тривожні входи | 8 |

