4-канальний Turbo HD відеореєстратор DS-7204HUHI-F1/S
- Нет в наличии
- Код: 00000001350

+380 (99) 184-61-59
- +380 (68) 972-61-78
- +380 (44) 390-81-88
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (99) 184-61-59+380 (68) 972-61-78+380 (44) 390-81-88Александр | Юрийул. Казацкая, 116, офис 103, Киев, Украина+380689726178+380991846159
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Информация для заказа
4-канальний Turbo HD відеореєстратор DS-7204HUHI-F1/S
24-канальний Turbo HD відеореєстратор. Відео стандарт: Аналог і HD-TV, AHD, IP камери; Відео стиснення H.265 Pro + / H.265 Pro / H.265; Запис: 4 MP lite -15к \ с; 1080p lite / 720p / WD1 / 4CIF / VGA / CIF-25к \ с; Аудіо: 1вх / 1вих; Відео виходи: HDMI, VGA; Інтерфейси: 1x USB2.0, 1x USB3.0, RJ-45 10/100/1000 Mб / c; 2x SATA HDD до 8 Тб; DC 12В / 55Вт, 380х320х48 мм
Характеристика:
- Аналогові входи - 4 канали BNC.
- AHD камери - 1080p25, 1080p30, 720p25, 720p30.
- TVI камери - 5 MP20, 5 MP12, 4 MP25, 4 MP30, 3 MP18, 1080p30, 1080p25, 720p60, 720p50, 720p30, 720p25, NTSC, PAL.
- CVBS камери - підтримує.
- IP камери - 2 канали.
- Аудіо інтерфейси - In / Out: 4/1, RCA.
- Двосторонню розмову - Використовується аудіо вхід / вихід, RCA.
- Інтерфейси відео виходу - 1 HDMI, 1 VGA.
- Дозвіл відеовиходу - 1920x1080.
- Відео компресія - H.264 + / H.264.
- Підтримка дозволів - 5 MP20, 5 MP12, 4 MP25, 4 MP30, 3 MP18, 1080p30, 1080p25, 720p60, 720p50, 720p30, 720p25, NTSC, PAL.
- Частота кадрів (головний потік) - 5 MP @ 10fps / 4 MP @ 15fps / 3 MP @ 15fps 1080p / 720p / WD1 / 4CIF / VGA / CIF @ 25fps (P) / 30fps (N).
- Частота кадрів (доп. Потік) - WD1 / 4CIF @ 12fps; CIF / QVGA / QCIF @ 25fps (P) / 30fps (N).
- Відео бітрейт - 32 Kbps to 10 Mbps.
- Аудіо компресія - Г.711у.
- Відео детекция - Підтримує виявлення перетину лінії і виявлення вторгнення всіх каналів.
- Тривожні входи - 4.
- Релейні виходи - 1.
- Режим пошуку - Розумний пошук для ефективного відтворення.
- Режим резервного копіювання - USB-пристрій / мережа.
- Ethernet - 1 - RJ-45 Port (100M).
- Мережеві протоколи - TCP / IP, PPPoE, DHCP, Hik Cloud P2P, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP ™, HTTPS, ONVIF.
- Сумісність - ONVIF.
- Макс. кількість користувачів - 128 користувачів.
- Мобільні платформи - iPhone, iPad, Android.
- Внутрішні HDD - 1 - SATA Port, до 6TB.
- RS485 - 1 - RS-485 (полудуплекс).
- Живлення - 12 VDC.
- Споживана потужність - <15W (Без HDD).
- Робоча температура - -10 ° C ~ + 55 ° C.
- Вологість - 10% ~ 90%.
- Розміри - 315x242x45мм.
- Вага - ≤1.5kg.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| AHD камери | 1080p25, 1080p30, 720p25, 720p30 |
| CVBS камери | підтримує |
| Ethernet | 1 - RJ-45 Port (100M) |
| IP камери | 2 канали |
| RS485 | 1 - RS-485 (полудуплекс) |
| TVI камери | 5 MP20, 5 MP12, 4 MP25, 4 MP30, 3 MP18, 1080p30, 1080p25, 720p60, 720p50, 720p30, 720p25, NTSC, PAL |
| Інтерфейси відео виходу | 1 HDMI, 1 VGA |
| Аналогові входи | 4 канали BNC |
| Аудіо компресія | Г.711у |
| Аудіо інтерфейси | In / Out: 4/1, RCA |
| Вага | ≤1.5kg |
| Внутрішні HDD | 1 - SATA Port, до 6TB |
| Вологість | 10% ~ 90% |
| Відео бітрейт | 32 Kbps to 10 Mbps |
| Відео детекция | Підтримує виявлення перетину лінії і виявлення вторгнення всіх каналів |
| Відео компресія | H.264 + / H.264 |
| Двосторонню розмову | Використовується аудіо вхід / вихід, RCA |
| Дозвіл відеовиходу | 1920x1080 |
| Живлення | 12 VDC |
| Макс. кількість користувачів | 128 користувачів |
| Мережеві протоколи | TCP / IP, PPPoE, DHCP, Hik Cloud P2P, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP ™, HTTPS, ONVIF |
| Мобільні платформи | iPhone, iPad, Android |
| Підтримка дозволів | 5 MP20, 5 MP12, 4 MP25, 4 MP30, 3 MP18, 1080p30, 1080p25, 720p60, 720p50, 720p30, 720p25, NTSC, PAL |
| Режим пошуку | Розумний пошук для ефективного відтворення |
| Режим резервного копіювання | USB-пристрій / мережа |
| Релейні виходи | 1 |
| Робоча температура | -10 ° C ~ + 55 ° C |
| Розміри | 315x242x45мм |
| Споживана потужність | <15W (Без HDD) |
| Сумісність | Onvif |
| Тривожні входи | 4 |
| Частота кадрів (головний потік) | 5 MP @ 10fps / 4 MP @ 15fps / 3 MP @ 15fps 1080p / 720p / WD1 / 4CIF / VGA / CIF @ 25fps (P) / 30fps (N) |
| Частота кадрів (доп. Потік) | WD1 / 4CIF @ 12fps; CIF / QVGA / QCIF @ 25fps (P) / 30fps (N) |

