Аккумулятор 12В 26 А·ч для ИБП Full Energy FEP-1226
- В наличии
- Код: 103109

- +380 (68) 972-61-78
- +380 (44) 390-81-88
-
День Время работы Перерыв Понедельник 09:00 - 18:00 Вторник 09:00 - 18:00 Среда 09:00 - 18:00 Четверг 09:00 - 18:00 Пятница 09:00 - 18:00 Суббота Выходной Воскресенье Выходной * Время указано для региона: Украина, Киев
- +380 (99) 184-61-59+380 (68) 972-61-78+380 (44) 390-81-88Александр | Юрийул. Казацкая, 116, офис 103, Киев, Украина+380689726178+380991846159
Акумуляторна батарея FEP-1226 ємністю 26Ah/20Hr і робочою напругою 12V
Компанія-виробник: Full Energy
AGM АКУМУЛЯТОР Свинцево-кислотний Акумулятор FEP-1226 виконаний в герметичному корпусі за технологією AGM (Absorbent Glass Mat). Дана технологія передбаячає використання не рідкого, а абсорбованого електроліту. Безпечний для використання в житлових приміщеннях, так як AGM акумулятор практично не виділяє шкідливих або небезпечних газів і не вимагає обслуговування протягом всього терміну служби.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ АКУМУЛЯТОРУ FEP-1226
ємність - 26 Aг
напруга - 12 В
габаритні розміри - 164х124х173 мм
вага - 7,9 кг
СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ
Акумулятор FEP-1226 від компанії Full Energy застосовується для установки в безперебійні блоки живлення, пульти охоронної сигналізації, комп'ютерні безперебійники (UPS), в складі перетворювачів і т.п.
ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ AGM АКУМУЛЯТОРІВ:
Надійність - конструкція повністю герметична з клапанним регулюванням, виключає витікання кислоти і корозію клем.
Безпека - при правильній зарядці акумулятор майже не виділяє газів, може досягати глибокої розрядки струму.
Сфера застосування - найчастіше застосовуються в системах безперебійного живлення, охоронних і протипожежних системах тощо.
Довга експлуатація - не вимагають обслуговування протягом усього терміну служби, мають підвищену вібростійкість.
Продуктивність - менше опір дає більш високі норми розряду, витримує більше 500 циклів глибокої розрядки.
Зручність використання - герметична конструкція дозволяє встановлювати батарею в будь-якому положенні (крім перегорнутого).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Full Energy |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Емкость аккумулятора | 26 А·ч |
| Ток заряда | 12 А |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 175 мм |
| Высота | 126 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Вес | 7.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип пристрою: | акумулятор |
| Розміри, мм: | 164 х 124 х 173 |
| Ємність акумулятора, Аг: | 26 |
| Вага, кг: | 7,9 |
| Тип АКБ: | AGM |
| Напруга, В: | 12 |

